Güzel sözler

Vefat eden kardeşe sözler ( Birbirinden Çok)

Elbette, vefat eden kardeşe sözler yazmak zor ve duygusal bir süreçtir. Burada yazdıklarım sadece genel bir rehber niteliğindedir ve herkesin acısı ve duyguları farklı olduğundan, bu sözleri kişiselleştirmeniz gerekebilir.

Sevgili Kardeşim benim ;

Sana söyleyeceklerimizi ifade etmek için kelimeler yetersiz kalıyor. Seni kaybetmek, bizim için derin bir acı ve kalbimizi kırıyor. Seni özleyeceğimizi, seni her zaman hatırlayacağımızı, seni asla unutmayacağımızı bilmeni istiyoruz.

ölen kişiye ağıt sözleri

Senin yanımızda olduğun zamanları özlemle anıyoruz. Senin gülümsemen, konuşman, neşeli tavırların bizi her zaman mutlu ederdi. Seninle olan anılarımızı her zaman kalbimizde taşıyacağız ve seni her hatırladığımızda, senin enerjini, sıcaklığını hissedeceğiz. Seni unutmak ne mümkün canım kardeşim benim.Bunları söyledikten sonra onlara birbirinden güzel sözler paylaşmak boynumuzun borcudur.

 

Vefat eden kardeşe sözler

Kardeş ölür de kardeşi mutlu yaşar mı, kardeşini özlemeden günler geçer mi? Geçmiyor be kardeşim seni çok özlüyoruz.

Derlerdi ya kötüye bir şey olmaz iyiler fazla yaşamaz. Sende çok iyi biriydin canım kardeşim. Rabbim mezarında huzur içinde yatırın, mekanın cennet olsun.

Önce babam şimdi sen gittin, artık yaşamanın tadı tuzu kalmadı. Sizin olmadığınız bir dünya bomboş benim için<Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadık. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyoruz. Seni çok özledik kardeşim.

Biz daha birbirimize doyamadan, yapacak olduğumuz işleri tamamlamadan, planlarımızı uygulayamadan böyle gitmek oldu mu be abiciğim.

 

Ölen kardeşe sözler

Yokluğunun ilk yılı oldu ama senin yokluğunun acısı bende ilk günkü gibi taze. Bir yıl boyunca seni düşündüm, senli günlerimi düşündüm. Ben hep seni özledim.

Seni çok özledim canım abiciğim. Sensizliğe hiç alışamadım. Ne zaman yollara baksan çıkıp gelecekmişsin gibi oluyor.

Dün bir şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek ne kadar acıtsa da; ben seni çok özledim abi be.

Güzel abim yokluğun çok soğuk ve acı sensizlik kocaman bir boşluk sevgimesajlarim.com sensiz bir hayat bomboş yaşamak gibi.

Ve ben seni o kadar çok özlüyorum ki; artık ağlayamayacak kadar çok.

Senin aramızdan ani ayrılman bizleri derinden yaraladı. Sen öldün ama hala bizim kalbimizdesin ve her zaman da öyle kalacaksın. Seni sevgiyle anıyoruz iyi yürekli kardeşim.

Kardeşim sen bizim bir tanemizdin aramızdan böyle zamansız ayrılman bizi derinden yaraladı. Sensiz bir hayat bom boş bir dünyadır artık benim için.

Daha biz seninle büyük işler yapacaktık, büyük hayallerimizi gerçekleştirecektik. Böyle gitmek oldu mu be güzel abiciğim.

Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin kardeşim.

Bu hayata yorgunum, kırgınım, bu kadere dargınım, küskünüm. Her gün giderek artıyor sana olan özlemim.

Ne zaman bir cenaze görsem, ne zaman ölüm lafını duysam hemen seni hatırlıyorum, yüreğim yanıyor, kalbim sızlıyor.

Canım abiciğim benim hayatımın tadı da, tuzu da senmişsin. Sensiz bu hayatın ne tadı var ne de tuzu.

Allah’ım sevdiğim insanı canım kardeşimi bu gece rüyalarıma gönder. Onu çok özledim rüyamda ona sıkı sıkı sarılmak ve özlemimi biraz olsun gidermek nasip et.

Ben seni öyle çok seviyordum ki canım abim sana hiçbir zaman doyamadım. Senin aramızdan ani ayrılman beni derinden üzdü, yüreğimi parçaladı.

Bana dediler ki ölenle ölünmez zamanla alışırsın böyle yaşamaya alışman gerek dediler. Ama ben aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen senin yokluğuna alışamadım. Ne senin yoluğuna alışabildim ne de sensiz kaldığım yerden hayatıma devam edebildim. Senin olmadığın bir hayattan ne bekleyebilirim ki.

Canım abiciğim sen aramızdan ayrılalı yıllara oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadım. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyorum. Seni çok özledim.

Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum canım kardeşim.

Canın sıkıldığı zaman beni ara diyordun. Söyle şimdi canım sıkıldığı zaman, seni özlediğim zaman kimi arayayım. Bak şimdi senin yanında mezarının başındayım. Yaşadıklarımı bir bir sana anlatıyorum benim güzel abim. Ama sadece ben konuşuyorum.

Benim canımdan çok sevdiğim nur yüzlü abim kabrin nuru pür, mekanın cennet olsun.

Bak kaç sene oldu sen aramızdan ayrılalı ama yaram hala kabuk bağlamadı. Sen ölünce hayatımda kocaman bir boşluk açıldı ve o boşluk bir daha dolmadı. Seni çok özledim abiciğim.

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var canımdan çok sevdiğim biricik abim gibi.

Mutluluk adına bu hayatın bana verdiği her şey, meğer sende saklıymış. Yaşadığım her şey seninle güzelmiş. Mekanın cennet olsun güzel kardeşim.

Sen benim hem annem hem babamdın. Şimdi sende göçtün gittin bu dünyadan beni tek başıma bıraktın. Ne zaman olursa olsun ara beni derdin söyle ben şimdi nasıl arayayım seni.

Yastığa sarılıp sesim duyulmasın diye hıçkıra hıçkıra ağlandın mı sen, senin canın kadar çok sevdiğin kardeşin öldü mü?

 

Ölen kardeşe ağıt sözleri

Sizin hiç kardeşiniz öldü mü derler ya işte o tarz bir yazı bu.Ölen kardeşe ağıt sözleri paylaşalım istedik.Vefat eden kardeşe sözler ile aynı manaya gelse de bu tarz paylaşımı da yapmayı uygun bulduk.Şimdi geçelim istediğiniz tarz sözlere.

vefat eden kardeşe sözler

Elbet bir gün herkes ölecek ama senin genç yaşta ölmen bizi çok üzdü. Seni hiç unutmayacağız kardeşim.

Seni öyle çok özledim ki kardeşim gelsen gölgene bile sarılırım.

Bizleri bırakıp gittin, sensiz kaç yıl oldu bak ama hala seni çok özlüyoruz kardeşim. Nur içinde yat mekanın cennet olsun.

Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin abiciğim benim.

Sizin hiç abiniz öldü mü? Bu dünyadaki en candan arkadaşınız, dertlerinizi, mutluluğunuzu paylaştığınız, sıkıştığınız zaman yardımınıza koşan abiniz öldü mü?

Sensizlik çok zormuş be kardeş, sen olmayınca bir yanım hep eksik oluyor benim.

Birlikte yaşayamadığımız onca hayallerimiz varken sen öyle amansız, öyle zamansız aramızdan ayrıldın. Beni bu koca dünyada tek başıma bıraktın. Seni çok özlüyorum canım kardeşim.

Yüreğim özlem dolu gözlerim yaşlı, hiç gitmemiş de ordan bize gülüyor sanki, seni çok özledik kardeşim.

Seni çok özledim güzel kardeşim, mezarın başına gelmek özlemimi dindirmese de seninle olduğumu hissediyorum. Mekanın cennet kabrin nur olsun.

İnsan kardeşinin yokluğuna ne zaman alıyor; bir ay, bir yıl, beş yıl ben sensizliğe hiç alışmadım güzel kardeşim.

Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyorum, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum.

Limon

Merhaba ben limon : ) Sizler için en çok merak edilen konuları ele alıp makaleler hazırlıyorum. Blogumu takip etmeyenin ağzı hep ekşi kalsın : )

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu